zox.gr / PAY TV / NovaSports: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις μέχρι το τέλος Μαρτίου
PAY TV

NovaSports: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις μέχρι το τέλος Μαρτίου

Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 20 Μαρτίου - Δευτέρα 1 Απριλίου.

Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 20 Μαρτίου – Δευτέρα 1 Απριλίου.

Τετάρτη 20 Μαρτίου

01:00 NHL, Canadiens – Flyers (FOX Sports HD)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Γ) Δανία, SWEDEN – RUSSIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 MLB, Mariners – Athletics (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: NOKERE KOERSE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 MLB, Pirates – Twins (FOX Sports HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Χίμκι (Novasports1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών UNITED STATES – SWEDEN (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζάλγκιρις (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD) Πέμπτη 21 Μαρτίου 01:00 NHL, Maple Leafs – Sabres (FOX Sports HD)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA(Eurosport2)
11:30 MLB, Mariners – Athletics (FOX Sports HD)
11:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών CANADA – RUSSIA (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα 28η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
19:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Φιλικός Αγώνας Κάτω των 21, GERMANY – FRANCE (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπουντούτσνοστ-Αναντόλου Εφές (Novasports3HD)
21:00 Premier League of Darts – Berlin (FOX Sports HD)
21:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία Φάση Ομίλων Γυναικών JAPAN – SWITZERLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Super Euroleague Pre Game Show Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
00:30 Super Euroleague Post Game Show Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
Παρασκευή 22 Μαρτίου 01:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
10:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SAITAMA (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 NRL, Cowboys – Broncos (FOX Sports HD)
15:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: BREDENE KOKSIJDE CLASSIC (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Eurocup ημιτελικός-2ος αγώνας: Ούνιξ Καζάν-Βαλένθια (Novasports1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
19:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία Φάση Ομίλων Γυναικών CANADA – DENMARK (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:15 Eurocup ημιτελικός-2ος αγώνας: Ανδόρα – Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
Σάββατο 23 Μαρτίου 01:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
06:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, SANYA Προκριματικός Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, SANYA (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:35 NRL, Roosters – Sea Eagles (FOX Sports HD)
10:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
10:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μιλάνο – Σαν Ρέμο (Eurosport2)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Ημιτελικοί Γυναικών (Eurosport 2)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
Κυριακή 24 Μαρτίου 02:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
08:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
09:10 NRL, Warriors – Wests Tigers (FOX Sports HD)
10:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Μικρός Τελικός Γυναικών (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round Tip – Off (FOX Sports HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round Tip – Off (FOX Sports HD)

Δευτέρα 25 Μαρτίου

02:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τρίτη 26 Μαρτίου

07:00 MLB, Reds – Braves (FOX Sports HD)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD) Τετάρτη 27 Μαρτίου 01:00 NHL, Hurricanes – Capitals (FOX Sports HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρυζ-Ντε Παν-Κοκσάιντε (Eurosport2)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Basketball Champions League προημιτελικός-1ος αγώνας: Νίζνι Νόβγκοροντ-Αντβέρπ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: Χάποελ Ιερουσαλήμ-Τενερίφη (Novasports2HD)
21:00 Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:00 Eurocup ημιτελικός-3ος αγώνας (αν χρειαστεί): Άλμπα Βερολίνου-Ανδόρα (Novasports4HD)
21:00 Premier League of Darts – Rotterdam (FOX Sports HD)
21:30 Basketball Champions League: Ναντέρ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
21:45 Eurocup ημιτελικός-3ος αγώνας (αν χρειαστεί): Βαλένθια-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
Πέμπτη 28 Μαρτίου 01:00 NHL, Maple Leafs – Flyers (FOX Sports HD)
10:50 NRL, Dragons – Broncos (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρυζ-Ντε Παν-Κοκσάιντε (Eurosport2)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:00 Premier League of Darts – Rotterdam (FOX Sports HD)
21:00 Ευρωλίγκα 29η αγωνιστική: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Γκραν Κανάρια (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπουντούτσνοστ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
Παρασκευή 29 Μαρτίου 01:00 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 (FOX Sports HD)
10:50 NRL, Roosters – Eels (FOX Sports HD)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP E3 (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αναντολού Εφές (Novasports3HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Κιέβο Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Ρεν-Λιόν (Novasports2HD)
22:00 EFL Championship 39η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 Tip-Off (FOX Sports HD)
Σάββατο 30 Μαρτίου
01:00 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 (FOX Sports HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports2HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Ρόδεραμ (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports4HD)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα play off: (Novasports5HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Έμπολι (Novasports2HD)
19:00 NHL, Panthers – Bruins (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
19:30 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Νόριτς (Novasports3HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς JAPAN – ITALY (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Τελικός: Γκινγκάμπ-Στρασβούργο (Novasports2HD)
23:00 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 Tip-Off (FOX Sports HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 (FOX Sports HD)

Κυριακή 31 Μαρτίου
03:30 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 (FOX Sports HD)
10:10 NRL, Titans – Rabbitohs (FOX Sports HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Αταλάντα (Novasports1HD)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γάνδη – Βέφελγκεμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Ουτρέχτη-Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Νάπολι (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τορίνο (Novasports3HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Έστερσουντ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Λιλ (Novasports5HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σασουόλο (Novasports3HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:00 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 (FOX Sports HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λάτσιο (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Παρί ΣΖ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς NORWAY – JAPAN (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 (FOX Sports HD)

Δευτέρα 1 Απριλίου
09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Ελσίνκι (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 30η αγωνιστική: Λανς-Χάβρη (Novasports1HD)
23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς UNITED STATES – SCOTLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)