zox.gr / PAY TV / NovaSports: Το πρόγραμμα των ζωντανών μεταδόσεων (27/3 – 8/4)
PAY TV

NovaSports: Το πρόγραμμα των ζωντανών μεταδόσεων (27/3 – 8/4)

To πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 27 Μαρτίου - Δευτέρα 8 Απριλίου.

To πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 27 Μαρτίου – Δευτέρα 8 Απριλίου.

Τετάρτη 27 Μαρτίου

01:00 NHL, Hurricanes – Capitals (FOX Sports HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρυζ-Ντε Παν-Κοκσάιντε (Eurosport2)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Basketball Champions League προημιτελικός-1ος αγώνας: Νίζνι Νόβγκοροντ-Αντβέρπ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: Χάποελ Ιερουσαλήμ-Τενερίφη (Novasports2HD)
21:00 Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:00 Premier League of Darts – Rotterdam (FOX Sports HD)
21:30 Basketball Champions League: Ναντέρ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 28 Μαρτίου

01:00 NHL, Maple Leafs – Flyers (FOX Sports HD)
10:50 NRL, Dragons – Broncos (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρυζ-Ντε Παν-Κοκσάιντε (Eurosport2)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:00 Premier League of Darts – Rotterdam (FOX Sports HD)
21:00 Ευρωλίγκα 29η αγωνιστική: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Γκραν Κανάρια (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπουντούτσνοστ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 29 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 (FOX Sports HD)
10:50 NRL, Roosters – Eels (FOX Sports HD)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP E3 (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αναντολού Εφές (Novasports3HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Κιέβο Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Ρεν-Λιόν (Novasports2HD)
22:00 EFL Championship 39η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 Tip-Off (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Μαρτίου
01:00 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, March Madness Sweet 16 (FOX Sports HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports2HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Ρόδεραμ (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Έμπολι (Novasports2HD)
19:00 NHL, Panthers – Bruins (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
19:30 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Νόριτς (Novasports3HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς JAPAN – ITALY (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Τελικός: Γκινγκάμπ-Στρασβούργο (Novasports2HD)
23:00 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 Tip-Off (FOX Sports HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 31 Μαρτίου
03:30 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 (FOX Sports HD)
10:10 NRL, Titans – Rabbitohs (FOX Sports HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Αταλάντα (Novasports1HD)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γάνδη – Βέφελγκεμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Ουτρέχτη-Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Νάπολι (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τορίνο (Novasports3HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Έστερσουντ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα: 23η αγωνιστική Σάλτσμπουργκ – Αούστρια Βιέννης (Novasports5HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Λιλ (Novasports24HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σασουόλο (Novasports3HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:00 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 (FOX Sports HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λάτσιο (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Παρί ΣΖ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς NORWAY – JAPAN (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Elite 8 (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 1 Απριλίου
09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Ελσίνκι (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 30η αγωνιστική: Λανς-Χάβρη (Novasports1HD)
23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς UNITED STATES – SCOTLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)

______________________________________________________________________________________

Τρίτη 2 Απριλίου

09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς JAPAN – KOREA, SOUTH (Eurosport2)
18:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Ελσίνκι (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τουρκικό Κύπελλο ποδοσφαίρου ημιτελικός-1ος αγώνας: (Novasports2HD)
20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Μίλαν-Ουντινέζε (Novasports1HD)
20:00 MLB, Cardinals – Pirates (FOX Sports HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Γιουβέντους (Novasports2HD)
22:10 Γαλλικό Κύπελλο ημιτελικός: Λιόν-Ρεν (Novasports1HD)
23:00 MLB, White Sox – Indians (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 3 Απριλίου 02:00 NHL, Bruins – Blue Jackets (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ACROSS FLANDERS (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τουρκικό κύπελλο ποδοσφαίρου ημιτελικός-1ος αγώνας: (Novasports2HD)
18:30 Pre Game Show ΑΕΚ-Μπάμπεργκ (Novasports1HD) HL CY
19:30 Basketball Champions League προημιτελικός-επαναληπτικός αγώνας: ΑΕΚ-Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
19:30 Ρωσικό Κύπελλο ημιτελικός-1ος αγώνας: Λοκομοτίβ-Ροστόφ (Novasports3HD)
20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Νάπολι (Novasports2HD)
20:00 MLB (FOX Sports HD)
21:00 Basketball Champions League: Αντβέρπ-Νίζνι Νόβγκοροντ (Σε μαγνητοσκόπηση στις 00.00, στο Novasports3HD)
21:30 Post Game Show ΑΕΚ-Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Βίρτους Μπολόνια-Ναντέρ (Σύνδεση μετά το τέλος του post game ΑΕΚ-Μπάμπεργκ, Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Τενερίφη-Χάποελ Ιερουσαλήμ (Novasports4HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Έμεν-Άγιαξ (Novasports5HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Φιορεντίνα (Παράλληλη σύνδεση απευθείας στο Novasports2HD και σε μαγνητοσκόπηση στις 24:00, στο Novasports1HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σαμπντόρια (Παράλληλη σύνδεση απευθείας στο Novasports2HD και σε μαγνητοσκόπηση στη 01:15, στο Novasports4HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Λάτσιο (Παράλληλη σύνδεση απευθείας στο Novasports2HD και σε μαγνητοσκόπηση στις 24:00, στο Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Πάρμα (Παράλληλη σύνδεση απευθείας στο Novasports2HD και σε μαγνητοσκόπηση στη 01:45, στο Novasports1HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ίντερ (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports24HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς CHINA – UNITED STATES (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Tigers – Yankees (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 4 Απριλίου 03:00 NHL, Blues – Blackhawks (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:50 NRL, Broncos – Roosters (FOX Sports HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Τσβόλε (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα 30η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπασκόνια (Novasports3HD)
20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Κιέβο Βερόνα (Novasports4HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD)
21:00 Premier League Darts – Belfast (FOX Sports HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Χερενφέιν (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζάλγκιρις (Novasports3HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Μπολόνια (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________ Παρασκευή 5 Απριλίου 02:00 NHL, Capitals – Canadiens (FOX Sports HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:50 NRL, Tigers – Panthers (FOX Sports HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Ολυμπιακός-Νταρουσάφακα (Novasports2HD)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Γκραν Κανάρια (Novasports5HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Νταρουσάφακα (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Μπορντό-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Χίμκι (Novasports3HD)
23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς JAPAN – RUSSIA ((Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 MLB, Rays – Giants (FOX Sports HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Ολυμπιακός-Νταρουσάφακα (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 6 Απριλίου 05:00 NHL, Kings – Ducks (FOX Sports HD)
07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 Ski Classics 2018-19, Reistadløpet (FOX Sports HD)
12:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ARAGON Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 40η αγωνιστική: Νόριτς-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports1HD)
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ARAGON Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Πάρμα-Τορίνο (Novasports2HD)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Λιντς (Novasports4HD)
17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα GEORGIA (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ντιζόν (Novasports3HD)
18:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Μαρακές (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μίλαν (Novasports2HD)
19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR Μπέργκεν (Eurosport2)
19:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα GEORGIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΑΕΛ (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Βίλεμ-Άγιαξ (Novasports4HD)
20:00 NHL, Lightning – Bruins (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Μονακό (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ρόμα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς (Eurosport1/Eurosport1HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 7 Απριλίου

01:00 NCAA College Basketball, March Madness Final Four Semi Final (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, March Madness Final Four Semi Final (FOX Sports HD)
07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:10 NRL, Dragons – Knights (FOX Sports HD)
11:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Φλάνδρας (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ARAGON (Eurosport2)
13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Μαρακές (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Φροζινόνε (Novasports1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Κινεζικό Οπεν Πεκίνο (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Αταλάντα (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Έμπολι (Novasports3HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Έστερσουντ-Φάλκενμπεργκ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Λασκ-Σάλτσμπουργκ (Novasports5HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα TRENTINO MXGP 2ος Αγώνας (Eurosport2)
18:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Μαρακές (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Σασουόλο (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports1HD)
19:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα GEORGIA (Eurosport2)
19:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Μαρακές (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Twins – Phillies (FOX Sports HD)
21:15 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Καναδάς (Eurosport2)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τζένοα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Στρασβούργο (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:00 MLB, Red Sox – Diamondbacks (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 8 Απριλίου

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της χώρας των Βάσκων (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα GEORGIA (Eurosport2)
19:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα GEORGIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Rays – White Sox (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 31η αγωνιστική: Σατορού-Λανς (Novasports2HD)