zox.gr / PAY TV / NovaSports: Το πρόγραμμα μεταδόσεων μέχρι τις 20 Μαΐου
PAY TV

NovaSports: Το πρόγραμμα μεταδόσεων μέχρι τις 20 Μαΐου

NovaSports: Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 8 Μαΐου - Δευτέρα 20 Μαΐου.

NovaSports: Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 8 Μαΐου – Δευτέρα 20 Μαΐου.

Τετάρτη 8 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
19:30 MLB, Rangers – Pirates (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 MLB, Mets – Padres (FOX Sports HD) Πέμπτη 9 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
12:55 NRL, Sharks – Titans (FOX Sports HD)
21:00 Premier League Darts – Sheffield (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) Παρασκευή 10 Μαΐου

03:00 MLB, Rangers – Astros (FOX Sports HD)
12:55 NRL, Broncos – Sea Eagles (FOX Sports HD)
15:00 MLB, Rangers – Astros (FOX Sports HD)
17:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Slovakiaring (Eurosport2)
21:00 MLB (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 36η αγωνιστική Σεντ Ετιέν – Μονπελιέ (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 37η αγωνιστική (Novasports2HD) Σάββατο 11 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ίμολα (Eurosport2)
12:45 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, προκριματικός γύρος, Μονακό (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Μικρός Λόφος (Σλόβακία) (Eurosport2)
14:30 EFL Championship Play Offs Ημιτελικός 1ος αγώνας Άστον Βίλα – Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ίμολα (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 36η αγωνιστική: Αταλάντα-Τζένοα (Novasports1HD)
16:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Μικρός Λόφος (Σλόβακία) (Eurosport2)
17:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Μονακό (Eurosport2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
18:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Μικρός Λόφος (Σλόβακία) (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λάτσιο (Novasports1HD)
19:15 EFL Championship Play Offs Ημιτελικός 1ος αγώνας Ντέρμπι – Λιντς (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις – Ναντ (Novasport23HD)
21:00 MLB, Tigers – Twins (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB (FOX Sports HD) Κυριακή 12 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
09:05 NRL, Cowboys – Rabbitohs (FOX Sports HD)
12:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Slovakiaring (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ίμολα (Eurosport2)
13:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)
13:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Βαρκελώνη (Eurosport1/Eurosport1HD)
13.30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σασουόλο (Novasports1HD)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιταλία (Eurosport2)
14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ίμολα (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
16:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Slovakiaring (Eurosport2)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Έμπολι (Novasports4HD)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Ουντινέζε (Novasports2HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική Τζουργκάρντεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιταλία (Eurosport2)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιταλία (Eurosport2)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 30ή αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-ΛΑΣΚ (Novasports2HD)
19:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Slovakiaring (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Σίλβερστόουν (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Νάπολι (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα – Γιουβέντους (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ – Λιόν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF CALIFORNIA (Eurosport1/Eurosport1HD) Δευτέρα 13 Μαΐου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας(Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 MLB (FOX Sports HD)
20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Πάρμα (Novasports1HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD) Τρίτη 14 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Indians – White Sox (FOX Sports HD)
22:00 EFL Championship Play Offs Ημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας Γουέστ Μπρόμιτς-Άστον Βίλα (Novasports1HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF CALIFORNIA (Eurosport1/Eurosport1HD) Τετάρτη 15 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ρωσικό Κύπελλο Ημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας Ροστόφ-Λοκομοτίβ (Novasports5HD)
20:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Ντε Γκράσφσαπ-Άγιαξ (Novasports2HD)
20:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χεράκλες (Novasports3HD)
20.:45 Τουρκικό Κύπελλο Τελικός: Γαλατασαράι-Ακσιχάρ (Novasports4HD)
21:45 EFL Championship Play Offs Ημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας Λιντς-Ντέρμπι (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 MLB, Pirates – Diamondbacks (FOX Sports HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF CALIFORNIA (Eurosport1/Eurosport1HD) Πέμπτη 16 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
12:55 NRL, Tigers – Storm (FOX Sports HD)
14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Γκέτεμποργκ-Μάλμε (Novasports2HD)
21:00 Premier League Darts – Leeds (FOX Sports HD)
22:00 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF CALIFORNIA (Eurosport1/Eurosport1HD) Παρασκευή 17 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
12:55 NRL, Roosters – Broncos (FOX Sports HD)
14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα Ημιτελικός: Φενερμπαχτσέ-Αναντόλου Εφές (Novasports1HD)
21:00 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 38η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα Ημιτελικός: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
24:00 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF CALIFORNIA (Eurosport1/Eurosport1HD) Σάββατο 18 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 F1H2O World Championship, Portugal – Qualifying (FOX Sports HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα Ημιτελικός: Φενερμπαχτσέ – Αναντόλου Εφές (Novasports1HD)
20:00 MLB, Rays – Yankees (FOX Sports HD)
21:00 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 38η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα Ημιτελικός: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF CALIFORNIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Dodgers – Reds (FOX Sports HD)
24:00 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD) Κυριακή 19 Μαΐου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
09:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Τσάντφουρτ (Eurosport2)
09:05 NRL, Sea Eagles – Sharks (FOX Sports HD)
13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Τσάντφουρτ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνια-Σαμπντόρια (Novasports1HD)
14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πορτογαλία (Eurosport2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πορτογαλία (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Τορίνο (Novasports3HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Μάλμε-Κάλμαρ (Novasports4HD)
17:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Τσάντφουρτ (Eurosport2)
17:30 F1H2O World Championship, Portugal – Race (FOX Sports HD)
18:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Τσάντφουρτ (Eurosport2)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Στουρμ-Σάλτσμπουργκ (Novasports3HD)
18:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πορτογαλία (Eurosport2)
18:30 Ευρωλίγκα Μικρός Τελικός (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φροζινόνε (Novasports2HD)
19:45 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μαδρίτη (Eurosport2)
20:00 MLB, Red Sox – Blue Jays (FOX Sports HD)
20:30 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα Τελικός (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ίντερ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
23:45 Super Euroleague – Final Four 2019 (Novasports1HD) Δευτέρα 20 Μαΐου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
11:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Red Sox – NBlue Jays (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Μπολόνια (Novasports1HD)