zox.gr / PAY TV / NovaSports Eurosport Fox: Το πρόγραμμα μεταδόσεων 23/5 – 3/6
PAY TV

NovaSports Eurosport Fox: Το πρόγραμμα μεταδόσεων 23/5 – 3/6

Το ανανεωμένο το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport, FOX Sports, HD για το διάστημα Πέμπτη 23 Μαΐου - Δευτέρα 3 Ιουνίου.

Το ανανεωμένο το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport, FOX Sports, HD για το διάστημα Πέμπτη 23 Μαΐου – Δευτέρα 3 Ιουνίου.

Πέμπτη 23 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
10:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
12:55 NRL, Panthers – Eels (FOX Sports HD)
13:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
17:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:30 Τένις: ATP WORLD TOUR 250, Γενεύη (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τένις: ATP WORLD TOUR 250, Γενεύη (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις: ATP WORLD TOUR 250, Γενεύη (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Premier League Darts – London (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Παρασκευή 24 Μαΐου

10:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
12:55 NRL, Roosters – Knights (FOX Sports HD)
13:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
15:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
17:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τουρ ντε Λ’Αν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Reds – Cubs (FOX Sports HD)
22:05 Γαλλικό πρωτάθλημα 38η αγωνιστική Νις – Μονακό (Novasports1HD)
22:05 Γαλλικό πρωτάθλημα Καέν – Μπορντό (Novasports2HD)
22:05 Γαλλικό πρωτάθλημα Αμιάν – Γκινγκάμπ (Novasports3HD)

Σάββατο 25 Μαΐου

10:00 Φόρμουλα E: Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Φόρμουλα E: Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Νυρεμβέργη, Τελικός (Eurosport2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Τένις: ATP WORLD TOUR 250, Γενεύη, Τελικός (Eurosport2)
18:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τουρ ντε Λ’Αν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 38η αγωνιστική: Φροζινόνε-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Νάπολι (Novasports2HD)
22:00 Ισπανικό Κύπελλο Τελικός: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports1HD)
23:00 MLB (FOX Sports HD)

Κυριακή 26 Μαΐου

08:05 NRL, Sharks – Dragons (FOX Sports HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα 38η αγωνιστική Τορίνο – Λάτσιο (Novasports1HD)
16.00 Σουηδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Τζουργκάρντεν-Έστερσουντς (Novasports2HD)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Σεντ Πόλτεν (Novasports2HD)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Γιουβέντους (Novasports1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB (FOX Sports HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα Λεπτό προς λεπτό (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μίλαν (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σασουόλο (Novasports3HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Έμπολι (Novasports4HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports5HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB (FOX Sports HD)
24:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Πάρμα (Novasports1HD)
24:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ουντινέζε (Novasports2HD)

Δευτέρα 27 Μαΐου

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
17:00 EFL Championship Τελικός Play Off Ντέρμπι – Άστον Βίλα (Novasports1HD)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
20:00 MLB, Marlins – Nationals (FOX Sports HD)
23:00 MLB, Indians – Red (FOX Sports HD)

Τρίτη 28 Μαΐου

03:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τετάρτη 29 Μαΐου

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Padres – Yankees (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 30 Μαΐου

03:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
12:55 NRL, Sea Eagles – Panthers (FOX Sports HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Cardinals – Phillies (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Play Off ανόδου 1ος αγώνας (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Παρασκευή 31 Μαΐου

02:00 MLB, Red Sox – Yankees (FOX Sports HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
12:55 NRL, Rabbitohs – Eels (FOX Sports HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

Σάββατο 1 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
20:00 MLB, Twins – Rays (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Κυριακή 2 Ιουνίου

09:05 NRL, Cowboys – Titans (FOX Sports HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Χάμαρμπι (Novasports1HD)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:45 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Play Off ανόδου Επαναληπτικός αγώνας (Novasports2HD)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Cubs – Cardinals (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Δευτέρα 3 Ιουνίου

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1D)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1D)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1D)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1D)