zox.gr / PAY TV / NovaSports: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις (5 – 17/6)
PAY TV

NovaSports: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις (5 – 17/6)

Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 5 Ιουνίου - Δευτέρα 17 Ιουνίου.

Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 5 Ιουνίου – Δευτέρα 17 Ιουνίου.

Τετάρτη 5 Ιουνίου

13:50 State of Origin, New South Wales – Queensland Game 1 (FOX Sports HD)
14:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
17:30 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 MLB, Dodgers – Diamondbacks (FOX Sports HD)

Πέμπτη 6 Ιουνίου

13:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Παρασκευή 7 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Final: Blues – Bruins, Game 5 (FOX Sports HD)
12:50 NRL, Raiders – Tigers (FOX Sports HD)
13:50 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
17:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
20:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
21:30 Friday Boxing Fight Night by Stoiximan (Novasports1HD)

Σάββατο 8 Ιουνίου

11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
14:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
14:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:20 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Κάννες (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 9 Ιουνίου

09:05 NRL, Roosters – Panthers (FOX Sports HD)
11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
12:25 Τένις, Γαλλικό Οπεν, Διπλό Γυναικών Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:05 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Χερέθ (Eurosport2)
13:55 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Όσερσλέμπεν (8 ώρες) (Eurosport2)
14:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Όπεν, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)
17:45 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Όσερσλέμπεν (8 ώρες) (Eurosport2)
20:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Δευτέρα 10 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Final: Bruins – Blues, Game 6 (FOX Sports HD)
09:00 NRL, Dragons – Bulldogs (FOX Sports HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τρίτη 11 Ιουνίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΣΤΙΒΟΣ: PAAVO NURMI GAMES, Φινλανδία (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τετάρτη 12 Ιουνίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Reds – Indians (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

Πέμπτη 13 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Final: Blues – Bruins, Game 7 (FOX Sports HD)
11:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Mariners – Twins (FOX Sports HD)
22:00 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 1η ημέρα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

Παρασκευή 14 Ιουνίου

11:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
12:50 NRL, Tigers – Cowboys (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 2η ημέρα (Novasports1HD)

Σάββατο 15 Ιουνίου

02:00 MLB, Cardinals – Mets (FOX Sports HD)
09:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ουγγαρίας (Eurosport2)
15:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Στο γκριντ με τον Τομ Κρίστενσεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)
17:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Angels -20: Rays (FOX Sports HD)
20:20 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport2)
21:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 3η ημέρα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Diamondbacks – Nationals (FOX Sports HD)
23:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 16 Ιουνίου

01:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:05 NRL, Bulldogs – Roosters (FOX Sports HD)
10:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)
13:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ουγγαρίας (Eurosport2)
15:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)
20:00 MLB, Indians – Tigers (FOX Sports HD)
21:30 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 4η ημέρα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Brewers – Giants (FOX Sports HD)

Δευτέρα 17 Ιουνίου

14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MONT VENTOUX DENIVELE CHALLENGE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γερμανία (Eurosport1/Eurosport1HD)